132. Madagaskar

Jest sobotni poranek, a ja mam dla Was 3 śliczne pocztówki z Madagaskaru, które otrzymałam kilka tygodni temu. I tak, to jest kolejny nowy kraj w mojej kolekcji! Koniecznie napiszcie, czy i Wam przypadły do gustu.

It's Saturday morning, today I want to show 3 beautiful postcard from Madagascar, which received a few weeks ago. And yes, this is another new country in my collection!

5 komentarzy:

 1. ale świetne kartki i jaki egzotyczny kraj, aż zazdroszczę ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje nowego kraju! ;-) zazdroszczę,bo sama jeszcze nie posiadam tego kraju w swojej kolekcji;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne pocztówki i znaczki z tak egzotycznego dla nas miejsca. Chociaż kiedyś Madagaskar miał być kolonią Polski:) Polski pisarz i podróżnik Arkady Fiedler napisał ciekawa książkę o tej wyspie - o jakże przewrotnym tytule "Madagaskar, okrutny czarodziej".

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale egzotycznie u Ciebie! Madagaskar to perełka wśród pocztówek, dlatego serdecznie gratuluję takich zdobyczy :) Nie posiadam jeszcze widokówek z tego miejsca, jednak bardzo chciałabym kiedyś takie otrzymać. Pamiętam, że raz napisałam wiadomość do kogoś z tego kraju, ale chyba nie uzyskałam w ogóle odpowiedzi. Pierwsza pocztówka jest moją zdecydowaną faworytką, widok jest piękny po prostu i pasuje idealnie do Madagaskaru. Czytałam kiedyś książkę na temat tej wyspy, pamiętam, że zdjęcia były równie egzotyczne jak kartki :) No i znaczki! Świetne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, piękna zdobycz! Ja nie mam nic z Madagaskaru, ale niesamowicie interesuje mnie ten kraj i chciałąbym kiedyś tam pojechać. Mają tak bogatą faunę i florę (czytam właśnie książkę o Madagaskarze), że naprawe musi być tam niesamowicie :) Pierwsza pocztówka podoba mi się nabardziej i lemur oczywiście :) A do tego te znaczki!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do pisania i dziękuję za każdy komentarz :)
Thank you for every comment :)

Copyright © 2014 Postcards from ... , Blogger