Może już czas na zimę...?

Przespałam dziś pierwsze w tym roku opady śniagu. Podobno sypało wielkimi płatami, a zaraz po tym padał deszcz i tyle. Dość mam już deszczu, kałuż i błota :/

Na rozweselenie Minionek, który trafił do mnie z Moskwy, a przysłała mi go Надя (Nadzieja).


6 komentarzy:

 1. przyznaję, że nie oglądałam Minionków więc nie rozumiem ich fenomenu więc kartka raczej nie wylądowałaby w moich ulubionych.

  u nas też padał śnieg, ale głównie z deszczem, chociaż dzisiaj rano na samochodach była biała warstewka. o ile śnieg lubię, o tyle takiej mokrej ciapy już w ogóle i mam nadzieję, że wkrótce ta pogoda się unormuje w którąś stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałam pierwszą częsć, ale tak naprawdę już nie pamiętam o czym była, a ta kartka jest tak pocieszna, akurat na taką pogodę ;)

   Usuń
 2. A u mnie nawet jednego płatka śniegu nie było! :) Minionki oglądałam (oprócz ostatniej części) i je uwielbiam :) W sumie się nie dziwie czemu są takie popularne wśród "dzieci", skoro nawet ja je lubię oglądać :D A kartki z nimi mam bodajże 2 :) A Twoja jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah ja bym szalała ze szczęścia po otrzymaniu takiej kartki! :) Uwielbiam Minionki! Udało mi się dostać kartkę z Minionkiem ze swapu w grupie na facebooku. Byłam przeszczęśliwa :) Twoja też jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka radosna, Minionków nie oglądałam, ale dzieci lubią, choć są za małe i też nie oglądały jeszcze, tzn. lubią wygląd postaci ;) nawet ostatnio szyłam dla nich na specjalne zamówienie poduszki z nimi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ogladalam nigdy Minionków, ale podobaja mi sie gadzety z nimi zwiazane, wiec i ta kartka jest ciekawa :) Chyba w końcu muszę nadrobić zaległości i obejrzeć te słynne Minionki!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do pisania i dziękuję za każdy komentarz :)
Thank you for every comment :)

Copyright © 2014 Postcards from ... , Blogger