129. Chicago - USA

Chicago to jedno z moich ulubionych miast w US, a stało się nim, dzięki serii moich ulubionych seriali, których akcja dzieje się właśnie w 'Wietrznym mieście'. Z reguły prawie nie oglądam TV, ale mam kilka ulubionych seriali, które staram się oglądać na bieżąco w internecie i są nimi m.in. właśnie: Chicago PD, Chicago Fire, Chicago Med i już niebawem ma dołączyć Chicago Justice - jak widać całkiem fajna gromadka. Polecam, jeśli ktoś lubi taką tematykę.

Chicago is one of my favorite cities in the US, because there was filmed one of my favorite TV series. Almost I do not watch TV, but I have a few favorite TV series, which I try to watch on a regular on the internet. Chicago PD, Chicago Fire, Chicago Med  and is soon to join the Chicago Justice - it looks interesting, and it is. I would recommend, if you like the themes. 
Panorama Chicago oferuje przepiękny widok po zachodzie słońca. Strzeliste wieżowce oraz niezwykła architektura tworzą unikalny miejski charakter tego wielkiego Amerykańskiego miasta. 

Chicago's skyline offers  a beautiful view after sunset. Soaring skyscrapers, extraordinary architecture, and a unique urban character make up this great American city.

5 komentarzy:

 1. Oczywiście pocztówka przypadła mi do gustu, ponieważ takich widoków trudno nie lubić. Uwielbiam miasta nocą, a taką panoramę to z chęcią bym kiedyś zobaczyła, pomimo że Chicago do moich ulubionych, amerykańskich miast nie należy. No, ale takie oświetlone wieżowce to na pewno coś, w czym zakochać się można :)
  Też prawie nie oglądam telewizji, a i z serialami jestem w tyle. A o tych chyba nigdy jeszcze nie słyszałam i może to lepiej, bo bym się wkręciła w ich oglądanie :D
  Pozdrawiam serdecznie! Miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny widok podkreślający wielkomiejski charakter tego miasta. Chicago kojarzy mi się z takimi serialami jak Zdarzyło się jutro i Detektyw w sutannie. Poza tym to rodzinne miasto mojego ulubionego pisarza amerykańskiego Hemingwaya.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chicago is my favorite American city to visit. Vibrant and beautiful. Lots to see and do. Lots of issues, too, though.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam widoki miast nocą, ale Chicago jeszcze nie mam w swoim zbiorze :) Piękna pocztówka!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do pisania i dziękuję za każdy komentarz :)
Thank you for every comment :)

Copyright © 2014 Postcards from ... , Blogger